De politie heeft drie verdachten aangehouden voor een ontvoering in Egmond aan Zee vorig jaar. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.
Een 42-jarige ondernemer uit Beverwijk werd in november 2023 bedreigd met een machinegeweer, gegijzeld en ontvoerd door criminelen die geld van hem eisten. Hij werd op zaterdag 11 november zes uur vastgehouden in een woning in Egmond aan Zee. Hij zat daar urenlang met een zak over zijn hoofd, en zijn handen en benen vastgebonden. Vervolgens namen drie mannen hem tegen zijn wil mee naar Delft in zijn eigen auto. Daar wist de man uiteindelijk te ontkomen en de politie te alarmeren.
In onder meer Opsporing Verzocht liet de politie beelden zien en vroeg het publiek mee te denken met deze zaak. Dit heeft geresulteerd in de aanhouding van een 26-jarige man uit Den Haag, een 22-jarige man uit Delft en een 21-jarige vrouw uit België.
Ondertussen gaat het onderzoek door. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten. Tips en informatie blijven welkom bij de politie.